Totem Tabela Fiyatlari

Gelelim Totem Tabela Fiyatlarını incelemeye irdelemeye  eskiden yol üzerlerine dikili totemler cade üstünden kaldırılsın görsel kirlilik kalksın derlerdi. Şimdilerde şehir merkezi giriş ve cıkış yol düzergahların da boy gösteren totem tabela çeşitleri , biraz olsada üretimi firenlemiş olsa gerek yerini kaldırım tabelalarına bırakmış durumdadır. Totemler  kapladığı yer icabıyla ve madi acıdan diğer tabelalara endexlendiğinde çok daha fiyat tutmaktadır. Ensesi kalın şirketlerin dikmesi petrol ofisleri gibi büyük şirketler  yol üzerlerinde bulunduklarını uzak mesafelerden farkedilmesi amacıyla diktikleri direk üstü tabelalardır.

Fiyatları genellikle yükseklik zemin ve üst alanlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Orantılı bir şekilde düşünüldüğünde ceşitli standartları mevcut olan totemlerin. Direk Üstünde sırıtımaması için  direk yüksekliğiyle doğru orantılı bir şekilde hazırlanmaktadır.

Her neşekilde yapılıyor olsadahi tabela üretim de ve montajda hassas davranılması ve göze itap etmesi konusunda temsilcisi olduğu kurum kuruluş veya küçük işletmeciyi çok iyi bir şekilde yansıtığında tabela işe yarar bir hal almaktadır.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !