Neon tabela fiyatları

Geçtiğimzi aylarda Totem tabela fiyatları konusunda bir yazı hazırlamıştık bu ay ise sizlere rengarenk ışıklar sacan bir diğer tabela türü olan neon tabela fiyatları konusunda bildiğimiz bilgileri paylaşacağız. Hernekadar iyi bilenlerden olmasakta bildiğimiz kadarıyla sizlere basit sunumlar hazırlamaktayız.

Neon tabela fiyatları ; Yine en başta tabela malzemesi ve netür bir neon tabela istediğiniz sorusuyla karşılaşırsınız ardın dan kullanım koşulu ve boyutları  ne olacağı sorusu sorulur. Kaç ren neon olacağı kaç tırafo kullanılacağı gibi belirli sorularla karşı karşıya olursunuz. Bunun yanı ıra geriden aydınlarmalı neon tabela , kutu harf neon tabela gibi bir çok neon tabela çeşiti olduğunu farkedeceksiniz. Yukarı da yer alan bannrde bellirli başlı neon tabelalardan karma ve diğer tabelalardan karma bir çalışma yaptık . O rada yer alan Tabela Fiyatlarının altında yer alan taç şeklindeki tabela bir neon tabeladır. Renk olarak lila kullanılmıştır. Şimdi bir kaç neon tabela örneğini sizlerle paylaşalım.

  
Görmüş olduğunuz neon harfler çıplak neon diye tabir edilen neon düzeneğidir.Bir diğer neon çeşidi olan Kutu harf neon tabela alüminyum harfin içersine neon döşenerek hazırlanır.


Yine Farklı bir çalışam olan geriden kutu harf görünümlü bir neon çalışma
Tabelacıların kırallarından olan Hakan AKKUŞ (TabelaDizayn) tarafından hazılanmış olup , Tabelada gelişimin öncüsü ve farklı çalışmalarla çarpıcı tabelalar üretiklerinden dolayı kendilerini canı gönülden kutlarken birkaç neon tabela örneklerine de yer vermek istiyorum

Neon Tabela  neon_harf_04 neon-tabela-atolye_02
Detayları resim üzerine tıklayarak ulaşa bilirsiniz.

neon_imalat_03 Neon işçiliği diğer tabelalara benzeme diğin den fiyatlarında farklılıklar gözemekte ve heplama metodları farklıdır.
Ayrıca neon tabelalar dış hava koşullarına aşırında dayanım bakımından hassas ve bir okadar narindir.
Cepheniz de veya iç mekanınızda neon harf veya tabela kullanacak iseniz güzelliğinin yanı sıra narin ve ekonomik bakımın dan elinizi cebinize koymanız gerekmektedir.
 

Bir dizi yazımızında sonuna gelmiş bulunmaktayız. Dükümanları kaynak göstererek yayınladığımız Tabela dizayn a teşekkürlerimizi yeniden sunarak yazımıza son vermekteyiz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !